Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+1 se zahrádkou v Liberci.

Popis nemovitosti

Pronájem pěkného bytu 2+1, ca 50 m2, se zahrádkou, pergolou i grilem, v Liberci. Slunný byt má vlastní vytápění a ohřev vody kombinovaným kotlem na plyn a byl nyní nově zrekonstruován – nová kuchyňská linka, sporák, digestoř, vinylové podlahy, dveře, všude jsou plastová okna, nové dveře, výmalby aj. Součástí pronájmu je výlučné využití oplocené zahrádky (ca 70 m2), na kterou je vchod přímo z bytu, s altánem, grilem, udírnou, el. zásuvkou a pískovištěm pro děti. Krb v bytě se nesmí používat. Možné je využití části půdních prostor i parkování přímo u domu. Byt je ihned k nastěhování. V tomto roce se bude realizovat nová zateplená fasáda domu i nové komíny. Přes ulici je soukromá mateřská školka, zastávka MHD je ve vzdálenosti ca 150m, v místě je několik supermarketů i vjezd na dálnici. V bytě je možné chovat menšího psa. PRONAJÍMATEL SOUHLASÍ S CHOVEM MENŠÍHO PSA NEBO KOČKY, ale požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí a nekuřáky. Nájemné 11.000,- Kč + spotřeba elektřiny i plynu bude převedena na uživatele + zúčtovatelné zálohy: voda 400,- Kč na osobu, úklid domu 130,- Kč, elektřina na chodbě 50,- Kč/osobu, + jednorázově 20.000,- Kč kauce +11.000,- Kč provize pro RK.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF