Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+kk, ca 40 m2, v Liberci, Vesec, ul. Na Srázu, za 10.000,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 2+kk, ca 40 m2, v Liberci, Vesec, ul. Na Srázu. Jedná se o dlouhodobý pronájem pěkného bytu s vlastním vytápěním moderními elektrickými přímotopy, který je umístěn ve 3. patře cihlového domu bez výtahu. Byt slunný tichý a je orientován na západ s hezkým výhledem na Ještědský hřeben. Ihned k nastěhování. Dům je situován v klidnějším místě na okraji zástavby, nedaleko je zastávka MHD, Sportovní areál Vesec i rekreační zóna Mlýnského rybníka. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat, nekuřáky a bez bydliště na magistrátu. Nájemné 10.000,- Kč + zúčtovatelná záloha na služby 1.500,- Kč (tj. na spotřebu vody, el. spol. prostor, fond oprav, správa a pojištění domu) + elektřina bude převedena na uživatele – 1x jistina ve výši 10.000,- Kč + 10.000,- Kč provize pro RK.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF