Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+kk, ca 41 m2, v centru Liberce, Pražská ul., za 7.700,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem velice pěkného bytu 2+kk v centru Liberce, Pražská ul., 4. patro, cca 41 m2, č. 405. Jedná se o dlouhodobý pronájem nezařízeného bytu (kromě stávající kuchyňské linky) s velmi úsporným vytápěním a ohřevem vody, které zajišťuje kotel na plyn pro 4 byty na podlaží. Byt je umístěn v posledním patře bez výtahu. Výborné klidné bydlení v centru města, budova je pečlivě udržovaná a firma, která byt pronajímá je velice slušná a seriózní. K nastěhování ihned.

Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit platnou pracovní smlouvu nebo OSVČ, bez exekucí a bydliště na magistrátu. Nájemné 7.700,- Kč + zúčtovatelná záloha na služby tj. 1.500,- Kč na první osobu, každá další osoba 500,- Kč, jako záloha na vytápění, ohřev teplé vody, spotřebu vody, zákonné revize, úklid a elektřina společných prostor, + elektřina v bytě i odvoz odpadků se převede na bydlícího + jednorázově kauce ve výši nájemného + 7.700,- Kč provize pro RK. PENb je „E“.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF