Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+kk, ca 45m2, s terasou v Liberci.

Popis nemovitosti

Pronájem pěkného bytu 2+kk, ca 45 m2, s vl. vytápěním a terasou 9 m2 v Liberci, Dolní Hanychov. Jedná se o dlouhodobý pronájem atypického slunného a moderního bytu po kompletní rekonstrukci a je v něm zánovní kuchyňská linka, koupelna, WC, plastová okna, nové rozvody elektřiny a vody. Vytápění bytu a ohřev vody zajišťuje společná kotelna na plyn, kde je do 4/2026 zafixovaná cena plynu 9,50/m3. Byt tvoří dva pokoje a to obývací 30m (4,7 x 6,3), ložnice 7 m2 (2,3 x 3), koupelna, předsíň s vestavěnou skříní a zastřešená terasa 9 m2, na kterou je přístup z obývacího pokoje i parkoviště. Byt je k nastěhování od 15.9. 2022, po dohodě možno i dříve. Internet provozuje fy Anet optickým kabelem a je možná jeho realizace za 250,- Kč (70mbit) měsíčně. Byt bude pronajímám nezařízený – kromě stávající kuchyňské linky včetně sporáku i digestoře a vybavení koupelny, kde je zánovní pračka i sušička. Dům je zateplená dřevostavba a je součástí rezidenčního bydlení, kde je oplocené parkoviště i dětské hřiště. Optimální prostředí - klidné slunné místo je vzdálené ca 400 m od zastávky MHD tramvaje, nedaleko je Sportovní areál Ještěd, průmyslová a obchodní zóna i přístup k dálnici do Prahy. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, bez exekucí, zvířat a nekuřáky. Nájemné 11.900,- Kč + 2.800,- Kč zúčtovatelné zálohy na spotřeby (tj. 1.100,- Kč na vodu, 700,- Kč na vytápění + 1.000,- Kč na elektřinu) + 1 x jistina 14.700,- Kč + 11.900,- Kč provize pro RK.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF