Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+kk, ca 50 m2 se sdílenou zahradou v centru Chrastavy, za 10.700,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 2+kk, ca 50 m2 se sdílenou zahradou v centru Chrastavy

Jedná se o dlouhodobý pronájem moderního nezařízeného bytu (kromě kuchyňské linky) s nízkými měsíčními náklady v kompletně zrekonstruovaném bytovém domě ca 50 m od náměstí v Chrastavě, kde je veškerá občanská vybavenost. Byt je umístěn v 2. NP. (1.patře) kvalitního částečně zatepleného bytového domu s tloušťkou cihlových stěn 60 cm. Vytápění i ohřev vody zajišťuje kotelna na plyn v domě, který je připojen na veřejnou kanalizaci i vodovodní řád. V bytě jsou vinylové podlahy a plastová okna a má samostatné měření spotřebované vody i elektřiny.

Pro větší spokojenost nájemníků bude zdarma v oploceném dvoře za domem k dispozici kolárna, sušárna prádla, zahrada, společné venkovní posezení s grilem, ohništěm i dětským koutkem a odpočinkovou zónou. Byt bude k nastěhování od 30.6. 2024, po dohodě s nájemníkem možná i dříve.

Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí a velkých domácích zvířat.

Měsíční platby:

Foto je pouze ilustrační.

```

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF