Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+kk, ca 50m2, s vl. vytápěním v Liberci, za 7.500,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 2+kk, ca 50m2, s vl. vytápěním v Liberci, Doubí. Jedná se o dlouhodobý pronájem nezařízeného bytu, kromě stávající kuchyňské linky včetně sporáku na PB nádrž, který je vytápěn krbovými kamny v kombinaci s elektrickými akumulačními kamny, ohřev vody zajišťuje boiler na elektřinu. Byt má všude jsou plastová okna a nachází se ve 2.NP. (podkroví) bytového domu s novou zateplenou fasádou. Možnost parkování na oploceném pozemku u domu za 500,- Kč měsíčně. Je to klidné místo u Mateřské školky Domino, ca 100 m od zastávky autobusu MHD, nedaleko je Makro, Hotel Pytloun a veškerá občanská vybavenost je v blízkém dosahu. Byt je ihned k nastěhování. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat a bez trvalého bydliště na magistrátu. Nájemné 7.500,- Kč +500,- Kč zúčtovatelné zálohy na spotřeby vody na osobu + elektřina v bytě se převede na uživatele + jednorázově 8.000,- Kč jistina + 8.000,- Kč provize pro RK.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF