Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+kk, ca 55m2, v Liberci, Šlikova ul., za 10.950,- kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem pěkného bytu 2+kk, ca 55m2, v Liberci, Šlikova ul.

Jedná se o příjemné bydlení v zrekonstruovaném byte. Všude jsou plastová okna, zánovní dveře, nové podlahy, nové rozvody elektřiny, vody i odpady. Byt je situován ve 3.p. (poslední bez výtahu), je ihned k nastěhování. V bytě je k dispozici nová kuchyňská linka, sporák, digestoř a chladnička s mrazničkou. Koupelna je zděná s novým sprchovým koutem a plynovým kotlem se zásobníkem na vodu.

K bytu patří sklep v suterénu. Nájemné obsahuje i rozumné využití pozemku za domem k rekreaci, grilování aj.. Dům je po kompletní rekonstrukci - zateplená fasáda, plastová okna i dveře, střecha aj. a nachází se v klidnějším centru Liberce s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu.

Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvy, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat a v bytě nekouřící.

Nájemné 10.950,- Kč + zúčtovatelná záloha na služby 2.200,- Kč (složeno z: 1.230,- Kč na plyn, ohřev vody a vytápění bytu, 600,- Kč na osobu na vodu, 150,- Kč za úklid domu a ostatní 220,- Kč za septik, úklid před domem, elektřina společných prostor, revize komínu aj.) + elektřina se převede na bydlícího, + jednorázově kauce 20.000,- Kč + provize pro RK 10.950,- Kč.

Penb zatím neurčen a proto ho definuji ve třídě "G".

```

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF