Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+kk s lodžií, ca 55 m2, v Liberci, Votočkova ul. , za 6.400,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 2+kk s lodžií, ca 55 m2, v Liberci, Votočkova ul. Jedná se o dlouhodobý pronájem nezařízeného bytu (kromě stávající kuchyňské linky) s nízkými náklady na bydlení, protože vytápění a ohřev vody v bytě zajišťuje vlastní kombinovaný kotel na plyn. Byt je umístěn ve zvýšeném přízemí cihlového zatepleného domu se společnou zahradou a je složen z prostorné předsíně, pokoje s kuchyňskou linkou ca 15 m2, pokoje ca 19 m2, koupelny, komory, WC, lodžie a sklepní kóje ca 5 m2. Byt je ihned k nastěhování. Je to příjemné klidné místo v blízkosti Home Credit Arény, zastávky MHD, koupaliště Vápenka a veškeré občanské vybavenosti. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu nebo OSVČ, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí i bydliště na magistrátu, domácích zvířat a osoby v bytě nekouřící. Nájemné 6.400,- Kč + 3.500,- Kč zúčtovatelná záloha na služby dle aktuálního rozpisu plateb na dvě osoby + odběr elektřiny i plynu se převede na bydlícího + jednorázově jistina 9.900,- Kč +9.900,- Kč provize pro RK. PENb je "D" - méně úsporná.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF