Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+kk s vl. vytápěním v Liberci, Doubí.

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 2 + kk s vl. vytápěním v Liberci, Doubí. Pěkný nezařízený byt má vlastní vytápění a ohřev vody kombinovaným kotlem na plyn, plochu ca 45 m2, všude plastová okna a je situovaný v podsklepeném přízemí cihlového bytového domu o šesti bytech. V bytě je rychlý internet a je možné jeho využití za 500,- Kč měsíčně. K bytu náleží úložná komora na půdě a možnost rozumného využití zahrady u domu. Parkování je na oploceném pozemku u domu. Klidné místo ca 100 m od zastávky autobusu MHD, nedaleko je Makro, Hotel Pytloun a veškerá občanská vybavenost je v blízském dosahu. Ihned k nastěhování. Nájemné 8.000,- Kč +zúčtovatelné zálohy na spotřeby ca 3.500,- Kč na 2 os. + jednorázově 8.000,- Kč kauce + 8.000,- Kč provize pro RK. PENB zatím neurčen a proho ho definuji ve třídě "G". 

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF