Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 3+1, ca 75 m2, s lodžií v Liberci, Vesec, za 12.500,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem pěkného bytu 3+1, ca 75 m2, s lodžií v Liberci, Vesec. Jeřmanická ul. Jedná se o dlouhodobý pronájem částečně zařízeného bytu – kuchyňská linka včetně spotřebičů – sporák, digestoř, myčka, vestavěná skříň v ložnici, v dětském pokoji a v předsíni, který je umístěn v 6.patře (předposlední s výtahem) panelového domu se zateplenou fasádou na okraji sídliště ve Vesci. Byt je slunný, vytápění zajišťuje Liberecká teplárna a z jeho lodžie je pěkný výhled na Ještěd. Před domem je parkoviště i mateřská škola, nedaleko se nachází veškerá občanská vybavenost i atraktivní Sportovní areál Vesec. Garáž je vzdálená ca 100 m od domu a je zděná, řadová. K dispozici od 1.8. 2023. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu nebo OSVČ, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat, nekuřáky a bez bydliště na magistrátu. Nájemné včetně garáže 12.500,- Kč + 4.300,- Kč zúčtovatelná záloha na služby tj. vytápění, ohřev vody, společná elektřina, fond oprav, poplatek správci + jednorázově jistina (kauce) 17.000,- Kč + 12.500,- Kč provize pro RK. Nájemce (bydlící) si bude sám hradit spotřebu elektřiny v bytě, pojištění bytu, svoz odpadků, internet a televizi. PENB je ve třídě "D". 

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF