Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 3+1 s balkonem v Liberci, Králův Háj, za 9.900,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 3+1 s balkonem v Liberci, Králův Háj. Dům je vytápěn vlastní plynovou kotelnou. Jedná se o dlouhodobý pronájem slunného, příjemného a nezařízeného bytu (kromě kuchyně, koupelny a skříně v pokoji) o výměře cca 70 m2. Byt je situován ve 2.patře s výtahem, má novější koupelnu, všude jsou plastová okna, štuky a v pokojích jsou parkety. Z balkonu je pěkný výhled na Králův Háj. Do domu je bezbariérový přístup a nachází se v optimálním prostředí. Příjemná klidná a vyhledávaná lokalita, před domem je parkoviště, zastávka MHD, revitalizované nákupní středisko Centrum, rekreační zóna u Liberecké přehrady aj. Dům je po částečné rekonstrukci - fasáda, nové výtahy, vestibul, stoupačky. Byt je ihned k nastěhování. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat a nekuřáky. Nájemné 9.900,- Kč + 6.300,- Kč (na 3 osoby) zúčtovatelná záloha spotřeby teplé a studené vody, vytápění, režie domu, fond oprav + bydlící si platí sám elektřinu, plyn, komunální odpad a pojištění bytu, + jednorázově kauce 16.200,- Kč + provize pro RK 10.000,- Kč. Penb je ve třídě „D“.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF