Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 3+1 s lodžií, ca 80 m2, v Liberci, Rochlicích.

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 3+1 s lodžií, ca 80 m2, komorou a sklepem v Liberci, Halasova ul. Slunný a výborně řešený byt (pokoje nejsou průchozí) má novou zděnou koupelnu a WC, oddělenou jídelnu s kuchyňskou linkou, prostornou předsíň, praktickou komoru v bytě a lodžii s pěkným výhledem na Ještěd. Jedná se o dlouhodobý pronájem nezařízeného bytu, který je umístěn v 6. patře panelového domu s výtahem a po revitalizaci. Veškerá občanská vybavenost je v místě. K dispozici ihned. Pronajímatel požaduje klienty bez zvířat, exekucí, záznamu v trestním rejstříku a pracující. Nájemné 11.500,- Kč + 4.500,- Kč jako zúčtovatelná záloha na služby, tj. vše, co vlastník platí měsíčně za byt, zejména vytápění, ohřev a spotřeba vody, osvětlení společných prostor, výtah aj. Bydlící si platí sám elektřinu, kterou spotřebuje v bytě + jednorázově 16.000,- Kč kauce + 12.000,- Kč provize pro RK. PENb zatím neurčen a proto ho definuji ve třídě "G".

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF