Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 3+1 s lodžií, ca 80m2, v Liberci, sídl. Gagarinova, za 13.500,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem příjemného bytu 3+1, ca 80 m2, s lodžií v Liberci, Gagarinova ul. Jedná se o pronájem prostorného, téměř kompletně zařízeného středového bytu, kde vytápění i ohřev vody zajišťuje vlastní kotelna na plyn v domě. Byt je umístěn ve 2.NP., bez výtahu, lodžie je orientovaná na jih a do parku. Byt je kompletně vybaven kuchyňskou linkou, myčkou, sporákem, nádobím i nábytkem, který je možno využívat nebo na své náklady po dohodě s pronajímatelem zlikvidovat. Vše je však funkční a ve slušném stavu. Pokoje mají výměru ložnice 16 m2, obývací pokoj 19 m2 + 3 m2 lodžie, pokoj s původně dvěma vchody 21 m2, jídelna 8 m2 – ta by se dala využít jako čtvrtý pokoj s kuchyňskou linkou.

Dům se nachází v klidném místě na okraji sídliště, je zateplen, všude jsou plastová okna, obklopuje ho udržovaná zeleň a před ním se nachází prostorné parkoviště.

Lokalita je vynikající – v blízkosti se nachází Home Credit Aréna, průmyslová zóna, zastávky MHD, mateřská školka, gymnázium, Sportovní areál Ještěd aj.

Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu nebo OSVČ, bez exekucí, bydliště na magistrátu a v bytě nekouřící. Malá zvířata jsou povolená.

Nájemné 13.500,- Kč + zúčtovatelná záloha na služby dle počtu osob + spotřeba elektřiny a plynu (odběr se přepíše na uživatele bytu) + 1x jistina ve výši celkové jednoměsíční platby + 1 13.500,- Kč provize pro RK.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF