Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 4+1, ca 102m2, v Liberci, Králův Háj.

Popis nemovitosti

Pronájem nezařízeného bytu 4+1, ca 102 m2, se sklepem ca 45 m2, v Liberci, Králův Háj. Slunný byt má středovou chodbu, takže do každého pokoje, kuchyně i koupelny se záchodem je samostatný vchod. Byt je vytápěn kombinovaným kotlem na plyn a všude jsou plastová okna. Ze zařízení v bytě zůstává kuchyňská linka včetně sporáku, nová chladnička a vybavení koupelny. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu a je ihned k nastěhování. Součástí pronájmu jsou i dva sklepy (ca 45 m2) přímo pod bytem. Je to příjemné klidné místo s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu. Nájemné 16.000,- Kč + 3.200,- zúčtovatelná záloha na spotřeby dle rozpisu od Domusu, + na bydlícího se převede odběr elektřiny a plynu v bytě + 1x jistina 32.000,- Kč + 16.000,- Kč provize pro RK.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF