Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem částečně zařízeného bytu 2+1, cca 80 m2, v centru Jablonce, za 13.900,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 2+1, Jablonec nad Nisou

Nabízím k pronájmu pěkný byt 2+1 o velikosti cca 80 m2, nacházející se v centru Jablonce nad Nisou, Mlýnská ulice. Jedná se o dlouhodobý pronájem prostorného a zařízeného bytu, který je vybaven myčkou, sporákem, chladničkou a nábytkem.

Byt je výborně řešený, má středovou chodbu a samostatný vchod do každého pokoje i do kuchyně s jídelnou. Okna jsou nová dřevěná Eurookna s trojskly, která zajišťují vynikající tepelnou i zvukovou izolaci. Byt má vlastní vytápění i ohřev vody kombinovaným kotlem na plyna a v kuchyni jsou funkční krbová kamna. Byt bude k nastěhování od 1.11. 2023.

Byt je pronajímán bez sklepa a kóje na půdě. K užívání je udržovaná zahrada s posezením a společné prostory na uložení kol a kočárků (kočárkárna).

Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, bez exekucí, zvířat, bydliště na magistrátu a v bytě nekouřící.

Naproti domu je bezproblémové parkoviště, nedaleko se nachází Jablonecká přehrada, autobusové nádraží i magistrát města.

Finanční podmínky

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF