Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem kompletně vybavených kanceláří (ca 70 m2) ve vile v centru Jablonce n/N. , Průmyslová ul. za 20.000,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem kompletně vybavených kanceláří (ca 70 m2) ve vile v centru Jablonce nad Nisou, Průmyslová ul. Jedná se o vynikající nabídku bez nutnosti vstupních investic, protože obě kanceláře jsou již kompletně zařízené kvalitním nábytkem na míru za ca 300.000,- Kč. Kanceláře mají samostatný vchod, WC i zabezpečovací zařízení, které je připojeno na pult centrální ochrany. V kancelářích jsou luxusní parkety, internet od firmy ADV Computers a jejich pronájem je koncipován jako dlouhodobý. Sousední prostory na podlaží jsou využívány jako kanceláře jiné firmy. Ostatní patra jsou využívána k trvalému bydlení.

Kanceláře jsou umístěné ve 2. NP. nádherné prvorepublikové vily, kde vytápění zajišťuje plynový kotel. Parkování je zdarma v ulicích kolem domu.

Kanceláře jsou ihned k dispozici a nabízejí pracovní místa pro 6 až 10 osob. Poloha je mimořádně příhodná, protože centrum města nabízí mnoho výhod pro podnikání.

Nájemné 20.000,- Kč + zúčtovatelné zálohy na spotřeby (poměrem k počtu osob) + 1 x jistina ve výši celkové jednoměsíční platby + 1x provize pro RK.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF