Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem luxusního bytu 2+1, ca 55m2, s parkování pro auto, v Liberci, za 12.500,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem luxusního bytu 2+1, ca 55m2, s parkování pro auto, v Liberci, Růžodol, Palackého ul. Jedná se o dlouhodobý pronájem nádherného bytu, kde je vše nové – nová kuchyňská linka s měnitelným osvětlením a včetně spotřebičů - myčka, indukční varná deska, digestoř, zvlášť je umístěná chladnička s mrazákem, vestavěná elektrická trouba a mikrovlnka - jan tyto spotřebiče byly pořízeny za ca 80.000,- Kč. V bytě je prostorná koupelna se sprchovým koutem, pračkou a oddělenou toaletou s unikátními Benátskými štuky. V pokojích jsou koberce, v kuchyni PVC zateplená krytina, ostatní jsou dlažby. Vytápění zajišťuje společná kotelna na plyn v domě, rozpočítání spotřebovaného tepla se počítá podle podlahové plochy, vodu ohřívá boiler na elektřinu v bytě. Interiér bytu je precizně propracován do nejmenších detailů a působí velice příjemným dojmem. Byt je umístěn ve 3. patře – podkroví bytového domu a je k okamžitému nastěhování.
Parkování pro jedno auto se nachází na vymezeném místě na oploceném pozemku u domu, možné je i rozumné využití společné zahrady.
Je to klidné místo nedaleko Home Credit arény, moderního Koupaliště Vápenka a několika zastávek MHD.
Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu nebo OSVČ, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, bez psů a koček, bez bydliště na magistrátu a nekuřáky.
Nájemné 12.500,- Kč + zúčtovatelná záloha na vytápění 2.500,- Kč + 1.600,- Kč na dvě osoby záloha na elektřinu + 400,- Kč záloha na vodu + jednorázově 15.000,- Kč jistina (kauce) + 12.500,- Kč provize pro RK.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF