Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem luxusního bytu 4+kk s balkonem v centru Liberce, za 22.000,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem luxusního bytu 4+kk s balkonem, ca 135 m2, v centru Liberce, Sokolovské nám. 306/7. Jedná se o dlouhodobý pronájem částečně zařízeného bytu pro náročnou klientelu, ve kterém nyní byla dokončena kompletní a velice nákladná rekonstrukce – nová koupelna s obklady z masivní žuly, nová kuchyňská linka, komplet nové rozvody i odpady, v pokojích jsou dubové parkety, křišťálové lustry i ozdobné stropy. Vytápění i ohřev vody zajišťuje kombinovaný kotel na plyn. V bytě je velká vstupní hala ca 15 m2, díky které je možno byt využít i jako atraktivní kanceláře v kombinaci s bydlením. Dům má jednoho vlastníka, je po kompletní revitalizaci, která trvala dva roky a působí jako celek noblesním dojmem. Byt je umístěn v ve 2.NP. domu, balkon je situován do náměstí, v přízemí je luxusní bar, kde se striktně dodržuje noční klid od 22 hodin. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu nebo OSVČ, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí i bydliště na magistrátu, domácích zvířat a osoby v bytě nekouřící. Byt je ihned k nastěhování. Poloha je exkluzivní – ca 300 m od domu se nachází Magistrát města Liberce, Krajský a okresní soud i Papírové náměstí, kde má díky plánované výstavbě vzniknou jedna z nejatraktivnějších lokalit v Liberci. Po dohodě o ceně je možné prostor definovat jako nebytové prostory a dát ho v účetnictví do nákladů. Nájemné 22.000,- Kč + zúčtovatelná záloha na vodu tj. 500,- Kč na osobu + 2.500,-Kč záloha na služby + elektřina i plyn se převede na uživatele, 1x jistina ve výši celkové jednoměsíční platby + 22.000,- Kč provize pro RK.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF