Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem nového bytu 1+1, ca 36 m2, s okny do zahrady, v centru Chrastavy. Žitavská ul. 150, za 9.500,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem nového bytu 1+1, ca 36 m2, s okny do zahrady, v centru Chrastavy. Žitavská ul. Jedná se o dlouhodobý pronájem moderního nezařízeného bytu s nízkými měsíčními náklady v kompletně zrekonstruovaném bytovém domě ca 50 m od náměstí v Chrastavě, kde je veškerá občanská vybavenost. Byt je umístěn v 2. NP. (1.patře) kvalitního bytového domu s tloušťkou cihlových stěn 60 cm, který je částečně zateplen, vytápění i ohřev vody zajišťuje kotelna na plyn v domě, který je připojen na veřejnou kanalizaci i vodovodní řád. V interiéru bytu jsou použity nadstandardní materiály a má samostatné měření spotřebované vody i elektřiny. Pro větší spokojenost nájemníků bude v oploceném dvoře za domem zdarma k dispozici prostor na uskladnění jízdních kol, sušárna prádla, zahrada, společné venkovní posezení s grilem, ohništěm i dětským koutkem a odpočinkovou zónou. Byt bude k nastěhování od 11.12. 2023. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí a velkých domácích zvířat. Měsíční platby: nájemné 9.500,- Kč + zúčtovatelná záloha na služby, která zahrnuje vytápění, ohřev i spotřebu vody, elektřinu a údržbu společných prostor včetně kotelny a elektřinu spotřebovanou v bytě, + jednorázově jistina (kauce) ve výši celkové jednoměsíční platby + 9.500,- Kč provize pro RK.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF