Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem nového bytu 1+1, ca 44 m2, v centru Chrastavy. za 8.990,- Kč.

Popis nemovitosti

Nabízím pronájem nového bytu 1+1, ca 44 m2, v Chrastavě, Žitavská ul. č. 150. Jedná se o dlouhodobý pronájem nezařízeného bytu (kromě kuchyně a koupelny) se samostatným vchodem, vinylovými podlahami, plastovými okny a kvalitní izolací, který se nachází v podsklepeném přízemí bytového domu. V ceně nájmu je zahrnuto i užívání společné zahrady za domem s venkovním posezením, grilem, bazénkem a travnatou plochou:

K nastěhování bude od 1.7. 2023. Pronajímatel požaduje, kteří jsou schopni předložit platnou pracovní smlouvu nebo OSVČ, bez exekucí a bydliště na magistrátu. Nájemné 8.990,- Kč + 4.000,- Kč (tj. zúčtovatelná záloha na vytápění, ohřev vody, vodu, elektřinu spotřebovanou v bytě, údržbu společných prostor včetně kotelny) + 1x jistina 12.990,- Kč + 1 x 8.990,- Kč provize pro RK. Foto je pouze ilustrační. PENb zatím neurčen a proto uvádím třídu „G“.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF