Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem nového bytu 1+kk, ca 33m2, s možností parkování v centru Chrastavy.

Popis nemovitosti

Jedná se o dlouhodobý pronájem moderního nezařízeného bytu s nízkými měsíčními náklady v kompletně zrekonstruovaném bytovém domě ca 50 m od náměstí v Chrastavě, kde je veškerá občanská vybavenost. Byt je umístěn v přízemí kvalitního bytového domu s tloušťkou cihlových stěn 60 cm, který je částečně zateplen, vytápění i ohřev vody zajišťuje kotelna na plyn v domě, který je připojen na veřejnou kanalizaci i vodovodní řád. V interiéru bytu jsou použity nadstandardní materiály (vinylové podlahy) a má samostatné měření spotřebované vody i elektřiny. Pro větší spokojenost nájemníků bude zdarma v oploceném dvoře za domem (ca 1000 m2) k dispozici kolárna, sušárna prádla, zahrada, společné venkovní posezení s grilem, ohništěm i dětským koutkem a odpočinkovou zónou. Ve dvoře je možný pronájem parkování pro auto za 650,- Kč/ měsíčně. Byt je ihned k nastěhování. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí a velkých domácích zvířat. Měsíční platby: nájemné 7.900,- Kč + 4.000,- Kč zúčtovatelná záloha na služby, která zahrnuje vytápění, ohřev i spotřebu, elektřinu a údržbu společných prostor včetně kotelny a elektřinu spotřebovanou v bytě, + jednorázově jistina (kauce) 11.900,- Kč + provize pro RK 7.900,- Kč. Možnost pronájmu parkovacího stání za 650,- Kč/stání měsíčně v oploceném dvoře za domem. K nastěhování od 2/2023.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF