Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem nového bytu 1+kk v centru Jablonce nad Nisou.

Popis nemovitosti

Jedná se o dlouhodobý pronájem bytu č. 301 ve 3. patře novostavby bytového domu (dozdívaný skelet) s výtahem, který je umístěn v lukrativním centru města (Jungmannova ul.) na začátku pěší zóny a nedaleko radnice. Byt má vysoký standard materiálů použitých v interiéru, např. vinylové podlahy, kuchyně s přípravou na myčku, k nastěhování bude v dubnu 2023 a můžete si ho rezervovat už nyní. K bytu náleží sklepní kóje o výměře ca 3,5 m2 a můžete si pronajmout i kryté nebo venkovní stání pro auto. Vytápění domu a ohřev vody zajišťuje kotelna na plyn v domě. Zúčtovatelné záloha na vytápění bytu 2.500,- Kč + 500,- Kč na internet, + na jednu osobu 1.300,- Kč na služby (spotřeba vody, el. společných prostor, odvoz odpadků, úklid v domě) + 1x jistina ve výši jednoměsíční platby + 1x provize pro RK ve výši základního nájemného. Internet je rozveden optickým kabelem. Možnost pronájmu dalších bytů různých velikostí v této budově. Jedná se o výjimečnou nabídku velice kvalitního bydlení přímo v centru města. Pro více informací mě bez váhání kontaktujte. Děkuji. 

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF