Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem nového bytu 2+1 , ca 52m2, s vl vytápěním kombi kotlem na plyn, v centru Liberce, za 17.000,- Kč+ voda, plyn, elektřina

Popis nemovitosti

 

Pronájem bytu 2+1 v centru Liberce

Pronájem nového bytu 2+1, ca 52 m2, v centru Liberce, ul. 8 března

Jedná se o pronájem bytu v lukrativním centru města v zrekonstruovaném secesním bytovém domě o deseti bytech různých velikostí. Byt č. 2.4. je umístěn v prvním patře budovy, má vlastní vytápění i ohřev vody kombinovaným kotlem na plyn, moderní kuchyňskou linku i koupelnu, kvalitní vinylové podlahy a všude jsou plastová okna s trojsky.

K bytu je možnost pronájmu parkovacího stání pro auto přímo na oploceném pozemku u domu za 1.500,- Kč měsíčně. K nastěhování je ihned.

Podmínky pronájmu

PENb zatím nebyl zpracován a proto ho definuji ve třídě „G“.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF