Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem nového bytu 2+1, ca 55m2, s parkováním v Liberci, Palackého ul.

Popis nemovitosti

Pronájem nového bytu 2+1 s parkováním v Liberci, Palackého ul. Jedná se o dlouhodobý pronájem velice pěkného podkrovního bytu, ve kterém je nová kuchyňská linka, indukční varná deska, digestoř, myčka, chladnička s mrazničkou, vestavěná pečící i mikrovlnná trouba a pračka, Všechny spotřebiče jsou nízkoenergetické ve třídě „A". Koupelna je nová a to včetně rozvodů elektřiny vody i odpadů. Byt má plochu cca 55, je umístěn ve 3.NP. cihlového domu, všude jsou plastová okna a nové podlahy - koberce, lina, dlažby. Z bytu je výhled na Ještěd. Vytápění zajišťuje kotel na plyn v domě (vyúčtování se realizuje dle vytápěné plochy), vodu ohřívá elektrický boiler v bytě. Parkování jednoho osobního auta je možné v uzamykatelném dvoře „pod okny" bytu a je zahrnuto v nájemném. Rozměry v m.: pokoj 3,3 x 2,8, pokoj 3,6 x 4,9, kuchyň 2,6 x 4,9, koupelna 2x2. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat a nekuřáky. Možnost rozumného používání společné zahrady. Ihned k nastěhování. Optimální poloha - klidnější místo cca 200m od zastávky tramvaje, nedaleko je Home Credit aréna, koupaliště Vápenka, sportovní Areál Ještěd a veškerá občanská vybavenost. Nájemné 12.500,- Kč + zúčtovatelné zálohy na vytápění tj. 2.000,- Kč + na vodu 400,- Kč na 1 osobu + elektřina se převede na bydlícího, jednorázově 15.000,- Kč jistina (kauce) + 14.000,- Kč provize pro RK. Penb zatím není a proto uvádím třídu „G“.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF