Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem nového bytu 2+1 s lodžií, ca 70 m2, ve Frýdlantu, ul. Příčná.

Popis nemovitosti

Pronájem nového bytu 2+1 s lodžií, ca 70 m2, ve Frýdlantu, ul. Příčná. Velice pěkný slunný a tichý byt je po kompletní rekonstrukci v hodnotě ca 400.000,- Kč a je v něm nová kuchyňská linka včetně nových spotřebičů v záruce – sporák, digestoř, myčka, pračka chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, zděná koupelna s rohovou vanou, nové vinylové a plovoucí podlahy, dveře s obložkami, rozvody elektřiny, všude jsou štuky, stropní pohledy s bodovkami, super bezpečnostní vchodové dveře aj. Byt je situován ve 4. posledním patře bez výtahu, lodžie je orientovaná na jihozápad a je z ní nádherný výhled na celý Frýdlant. Jedná se o dlouhodobý pronájem bytu včetně stávajícího nábytku, kromě sedací soupravy. Dům se nachází v klidném a slunném místě na okraji města, má novou zateplenou fasádu, parkovou úpravu okolí a parkoviště přímo u domu. Mateřská školka je ca 100 m od domu, veškerá občanská vybavenost je v blízkém dosahu. Byt je připraven k okamžitému nastěhování. Pronajímatel vyžaduje bezproblémové a dlouhodobě pracující nájemníky, kteří jsou bez exekucí, zvířat a nekouří v bytě. Nutno doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z rejstříku trestů i exekucí. Nájem 9.500,- Kč + 4.560,- Kč zúčtovatelné zálohy na služby + elektřina a plyn se přepíše na bydlícího, jednorázově kauce 15.000,- Kč a provize pro RK 11.000. PENb zatím nebyl doložen a proto ho uvádím ve třídě „G“.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF