Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem nového bytu 2+kk, 69 m2, se zahrádkou 75 m2 a parkováním v Liberci, Jizerská ul.

Popis nemovitosti

Pronájem nového bytu 2+kk, 69 m2, se zahrádkou 75 m2 a parkováním v Liberci, Jizerská ul. Jedná se o dlouhodobý pronájem velice pěkného úsporného bytu v nádherné lokalitě u lesa na úpatí Jizerských hor, který je situován v přízemí cihlového viladomu a jehož součástí je velká předzahrádka i vyhrazené parkovací stání pro auto před vchodem. Byt je orientován na jih, má prakticky i velice příjemně řešený interiér, měsíční náklady jsou ca 3.200,- Kč + elektřina, a je z něj nádherný výhled do lesa, pod kterým teče romantický potůček. Byt je pronajímán jako nezařízený, k dispozici je tam stávající kuchyňská linka, myčka, chladnička s mrazničkou, velká vestavěná skříň v předsíni, pračka, myčka, a jídelní stůl. Viladům je součástí moderního uzavřeného komfortního komplexu čtř bytových domů, které jsou vytápěny tepelným čerpadlem, mají dostatek parkování a jsou umístěny v optimálním prostředí - klidné slunné místo na okraji zástavby, nedaleko je zastávka autobusu MHD a v blízkosti se nachází vše, co potřebujete ke spokojenému bydlení. Byt je ihned k nastěhování. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat a nekuřáky. Nájemné 14.900,- Kč + zúčtovatelná záloha na služby ca 3.200,- Kč + elektřina se převede na bydlícího, jednorázově kauce 20.000,- Kč a provize pro RK 14.900,- Kč. PENB je ve třídě „B“.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF