Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem nového bytu 2+kk, ca 45 m2, v Liberci, ul. Na Perštýně, za 14.500,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem nového bytu 2+kk, celkem ca 45 m 2, v centru Liberce, ul. Na Perštýně. Jedná se o jedinečnou nabídku právě dokončeného rezidenčního bydlení od architektů nazvaného Rezidence Nový Perštýn, která splňuje vysoké nároky na bydlení. Interiér bytu je pečlivě naplánován tak, aby se jeho uživatel cítil opravdu komfortně.

Byt působí příjemným dojmem a nachází se ve 3.NP. kvalitní skeletové budovy se zděnými příčkami a s výtahem, která je energeticky velmi úsporná. Byt bude vybaven moderní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči - indukční varná deska, elektrická trouba, myčka, digestoř a vestavěná chladnička s mrazákem. V oknech jsou předokenní zatmívací i bezpečnostní žaluzie. V bytě ještě nikdo nebydlel a vy máte jedinečnou možnost v něm spokojeně bydlet bez předchozích vlivů. K dispozici je od 2.4. 2024.

Místo nabízí pohodlné prostředí středu města, kde je stoprocentní občanská vybavenost v místě, nedaleko je nově revitalizovaná rekreační zóna Údolní nádrže Harcov a do Prahy autem necelá hodina.

Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu nebo OSVČ, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat, bez bydliště na magistrátu a v bytě nekouřící.

Nájemné 14.500,- Kč + ca 3.000,- Kč zálohy na služby, vytápění, voda úklid aj., + odběr elektřiny v bytě bude převeden na uživatele + 1x jistina ve výši celkové jednoměsíční platby + 1x provize pro RK 14.500,- Kč.

PENb je ve třídě "C" - úsporná.

 

 

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF