Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem nového bytu 2+kk, ca 54m2, s možností parkování v centru Chrastavy.

Popis nemovitosti

Pronájem nového bytu 2+kk, ca 54m2, s možností parkovacího stání v centru Chrastavy. Jedná se o dlouhodobý pronájem moderního nezařízeného bytu s nízkými měsíčními náklady v kompletně zrekonstruovaném bytovém domě ca 50 m od náměstí v Chrastavě, kde je veškerá občanská vybavenost. Byt je umístěn v 2. NP. (1.patře) kvalitního bytového domu s tloušťkou cihlových stěn 60 cm, který je částečně zateplen, vytápění i ohřev vody zajišťuje kotelna na plyn v domě, který je připojen na veřejnou kanalizaci i vodovodní řád. V interiéru bytu jsou použity nadstandardní materiály a má samostatné měření spotřebované vody i elektřiny. Pro větší spokojenost nájemníků bude zdarma v oploceném dvoře za domem k dispozici kolárna, šušárna prádla, zahrada, společné venkovní posezení s grilem, ohništěm i dětským koutkem a odpočinkovou zónou. Ve dvoře je možný pronájem parkování pro auto za 650,- Kč/ měsíčně. Byt je ihned k nastěhování. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí a velkých domácích zvířat. Měsíční platby: nájemné 10.400,- Kč + zúčtovatelná záloha na služby, která zahrnuje vytápění, ohřev i spotřebu, elektřinu a údržbu společných prostor včetně kotelny a elektřinu spotřebovanou v bytě, + jednorázově jistina (kauce) ve výši celkové jednoměsíční platby + provize pro RK ve výši základního nájemného. V domě je možnost pronájmu dalších bytů a tj. v prvním patře: byt o velikosti 1+kk o výměře ca 28 m2 za 7.900,- Kč měsíčně, byt 1+1 o výměře ca 50 m2 za 9.900,- Kč měsíčně. V podsklepeném přízemí: byt se samostatným vchodem o velikosti 1+1 o výměře ca 50 m2 za 9.500,- Kč měsíčně, byt se samostatným vchodem o velikosti 1+KK o výměře ca 27 m2 za 7.500,- Kč měsíčně, byt 1+KK o výměře ca 33 m2 za 7.900,- Kč měsíčně. Ke všem částkám je nutno připočítat úhradu služeb, elektřiny v bytě +1x jistinu + 1x provizi pro RK. K dispozici bude i 11 parkovacích stání za 650,- Kč/stání měsíčně v oploceném dvoře za domem. Část bytů je k okamžitému nastěhování a zbytek bude dokončován postupně. Pro více informací bez váhání kontaktujte makléře.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF