Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem nového bytu 2+kk (ca 60 m2) s terasou a krytým parkováním v rezidenčním bydlení v Liberci.

Popis nemovitosti

Pronájem nového bytu 2+kk (ca 60 m2) s terasou a krytým parkováním v rezidenčním bydlení v Liberci. Jedná se o dlouhodobý pronájem moderního bytu v jednom z nejlepších rezidenčních bydlení v Liberci a tj. Park Masarykova, kde přímo v centru města najdete oázu klidu a bezpečí. Byt má podlahové vytápění a je umístěn ve 2.NP. budovy, patří k němu terasa o výměře ca 8 m2, která je orientovaná na východ, společné oplocené dětské hřiště, prostorný a designově řešený park s potůčkem a relaxačními zónami, sklep ca 5 m2 a kryté parkovací stání, které je přístupné přímo z bytu. Byt je vybaven kuchyňskou linkou včetně vestavěných spotřebičů, chladnička, myčka, el. trouba, mikrovlnka, indukční varná deska, jinak bez nábytku a bude k nastěhování od 1.2. 2023. Vytápění i ohřev vody zajišťuje kotelna na plyn v domě. Prostředí je optimální – klidné centrum města, kde vše potřebné najdete v místě. Měsíční poplatky: nájem 15.800,- Kč + 4.300,- Kč zúčtovatelná záloha na služby (vytápění, ohřev vody, elektřina a úklid společných prostor, výtah) i elektřinu spotřebovanou v bytě + jednorázově jistina 35.000,- Kč + 14.000,- Kč provize pro RK.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF