Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem nového bytu 2+kk (ca 78 m2) s parkováním v budově, v Turnově, za 20.900,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem nového bytu 2+kk s parkováním v domě, ca 78 m2, v Turnově.

Chcete bydlet nadstandardně a „V Ráji"? Tak prosím čtěte dále. Jedná se o zcela výjimečnou nabídku pronájmu luxusního slunného bytu v optimálním prostředí Turnova, u Metelkových sadů a Dolánek, který je umístěn ve 2.NP. moderního bytového domu, jehož projekt vznikl na základě špičkového autorizovaného architekta a byl nazván „V Ráji".

V bytě jsou dřevěná okna s trojskly, podlahové topení, předokenní žaluzie i sítě proti hmyzu, vinylové podlahy, moderní vybavení koupelny i dvě WC a hlavně luxusní kuchyňská linka včetně spotřebičů za pořizovací cenu ve výši ca 150.000,- Kč. K nastěhování je ihned. K bytu náleží jedno parkovací stání pro auto v suterénu budovy a před domem je bezplatné parkoviště. Celý byt i komplex dvou bytových domů působí velice příjemným dojmem. Budovy jsou vytápěné novou kotelnou přímo v místě a jejich energetická náročnost je ve třídě B - velice úsporná.

Místo je naprosto jedinečné, prakticky se nachází u lesa nad údolím řeky Jizery, je krásně osluněné a do centra Turnova je to asi 1 km, veškerou občanskou vybavenost najdete v místě.

Nájemné: 20.900,- Kč + zúčtovatelná záloha na služby ca 3.900,- Kč + elektřina se převede na uživatele, + 1x jistina ve výši celkové jednoměsíční platby + 1x provize pro RK 20.900,- Kč.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF