Pronájem nového bytu 2+kk s krytým balkonem, ca 61 m2, č. 7, v centru Liberce, ul. 8 března 89/9. Jedná se o pronájem bytu v lukrativním centru města v 2. patře zrekonstruovaném secesním bytovém domě o deseti bytech různých velikostí. Byt má vlastní vytápění i ohřev vody kombinovaným kotlem na plyn, moderní kuchyňskou linku i koupelnu, kvalitní vinylové podlahy a všude jsou plastová okna s trojsky. K bytu je možnost pronájmu parkovacího stání pro auto přímo na oploceném pozemku u domu za 1.500,- Kč měsíčně. K nastěhování je ihned. Nájemné je 20.000,- Kč měsíčně + zúčtovatelné zálohy na spotřeby (voda, profi úklid spol. prostor, společná elektřina) tj. 850,- Kč na osobu + elektřinu a plyn si uživatel převede na sebe + 1 x 20.000,- Kč jistina(kauce) + 20.000,- Kč provize pro RK. PENb zatím neurčen a proto ho definuji ve třídě „G“.
Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.
K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.
Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.
Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.
Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.
Roman Jomrich - Váš makléř.