Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem nových bytů s vlastním vytápěním kombi kotlem na plyn a možností parkování v centru Liberce.

Popis nemovitosti

Pronájem nových v centru Liberce, ul. 8. března. Jedná se o pronájem jedenácti bytů různých velikostí (rozpis jednotlivých bytů uvádím v tabulce) v lukrativním centru města v zrekonstruovaném secesním bytovém domě. Každý byt má vlastní vytápění i ohřev vody kombinovaným kotlem na plyn, moderní kuchyňskou linku i koupelnu, kvalitní vinylové podlahy a všude jsou plastová okna. K bytu je možnost pronájmu parkovacího stání pro auto přímo na oploceném pozemku u domu za 1.500,- Kč měsíčně. K nastěhování je v průběhu února 2024. Fotografie jsou z různých bytů v domě. Nájemné je dle velikosti bytu + zúčtovatelné zálohy na spotřeby (voda, profi úklid spol. prostor, společná elektřina) tj. 700,- Kč na osobu + elektřinu a plyn si uživatel převede na sebe + 1 x jistina(kauce) + 1x pro RK. PENb zatím neurčen a proto ho definuji ve třídě „G“.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF