Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem NP Americká, Liberec

Popis nemovitosti

Pronájem nebytového prostoru, ca 10 m2, v Liberci, Americká ul.. Pěkná tichá místnost o rozměrech ca 2,5 x 3,6 m + oddělené WC ca 1 m2 v 1. patře vily po kompletní rekonstrukci, má vlastní vytápění přímotopem na elektřinu, samostatný vchod i měření spotřebované vody. Vhodné využití jako kancelář nebo k realizaci masáží. Nedaleko je zastávka tramvaje, Střední škola Na Bojišti, mateřská škola, Podještědská poliklinika aj. K dispozici od 15.12. 2021. Nájemné 3.000,- Kč za měsíc + spotřeby elektřiny a vody + jedenkráte kauce 3.000,- Kč + 3.500,- Kč provize pro RK. PENb zatím neurčen a proto ho definuji ve třídě"G".

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF