Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem obchodu, ca 45m2, s výlohami v centru Jablonce nad Nisou, za 7.500,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem nebytového prostoru, ca 45 m2, s výlohami v centru Jablonce nad Nisou. Je to výborné místo vedle nového bytového domu se 26 byty a ca 100 m od Eurocentra i pěší zóny. Prostor se nachází v přízemí a je složen ze dvou místností ( 12 m2 a 22 m2), se samostatným měřením elektřiny ( v případě potřeby i vody) a se sdílenou toaletou s personálem restaurace. Prostor je zabezpečen mřížemi, vybaven nápojovým automatem a je ihned k dispozici. Vytápění a ohřev vody zajišťuje kotelna v domě. Vhodné na poskytování služeb – kadeřnictví, manikůra, pedikůra, masáže, drobná výroba, obchod, sídlo firmy aj. Nájemné 7.500,- Kč + spotřeby + 1x jistina ve výši celkové jednoměsíční platby a 1x provize pro RK 7.500,- Kč.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF