Pronájem obchodu (ca 90m2) s výlohami v centru Jablonce nad Nisou.

Popis nemovitosti

Pronájem obchodu s výlohami, ca 90m2, bez kauce, v centru JN, u Eurocentra. Jedná se o tří moderní světlé místnosti, které lze využít jako obchod, kanceláře, kadeřnictví, masážní studio aj. Výborné frekventované místo u pěší zóny, nedaleko magistrátu s parkováním před domem. Prostory se nacházejí v přízemí kompletně zrekonstruovaného domu, mají vlastní elektroměr, kotel na plyn, který zajišťuje vytápění i ohřev vody a vlastní sociální zázemí. Volné od 1.7. 2021. Nájemné 15.000,- Kč bez DPH + zálohy na vodu, svoz TKO a revize, nájemník si hradí sám elektřinu a plyn + 1x jedenkráte provizi pro RK ve výši 14.000,- Kč. PENb je "G".

Fotogalerie

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář