Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem obchodu cca 80 m2 v lukrativním centru Jablonce nad Nisou, Dvorská ul. za 15.000,- Kč.

Popis nemovitosti

Pronájem obchodu cca 80 m2 v lukrativním centru Jablonce nad Nisou, Dvorská ul. Jedná se o moderní komerční prostor přímo na pěší zóně s bezbariérovým přístupem a možností příjezdu až k vchodu. Pronajímatel nevyžaduje složení jistiny, což představuje úsporu cca 17.000,- Kč. Obchod má rozlohu 68 m2, sociální zázemí 6 m2 a společnou kuchyňku o rozloze 10 m2, z níž je do plochy započítávám polovinu. Tento prostor je ihned k dispozici a nabízí širokou škálu možností využití - jako obchod, kanceláře, kadeřnictví, masáže, manikúru atd. Nájemné je 15.000,- Kč/měsíc, k tomu je třeba připočítat zúčtovatelnou zálohu na energie a služby (voda, vytápění a ohřev vody, svoz odpadu a zákonem stanovené revize) ve výši 1.500,- Kč/měsíc. Odběr elektřiny bude převeden na nájemce. K nájemnému je třeba připočítat jednorázovou provizi pro realitní kancelář ve výši 15.000,- Kč. PENB je ve třídě "C". 

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF