Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem pěkného bytu 1+1, ca 36m2, v centru Jablonce.

Popis nemovitosti

Pronájem pěkného bytu 1+1, ca 36 m2, v Jablonci nad Nisou, ul. Liberecká. Jedná se o dlouhodobý pronájem nově zrekonstruovaného slunného středového bytu a částečně vybaveného bytu. V bytě je k dispozici kuchyňská linka včetně sporáku na plyn a digestoře, chladnička, pračka, stůl, dvě židle a skříň. K bytu patří sklep, společná lodžie v mezipatře a je situován v předposledním tj. 5. patře budovy po revitalizaci – zateplená fasáda, všude plastová okna, nový výtah aj. Byt je připraven k nastěhování. Pronajímatel požaduje klienta nekuřáka bez domácích mazlíčků a smlouvu na jeden rok s možným prodloužením. Je to příjemné místo v centru města, před domem je dětské hřiště a v místě veškerá občanská vybavenost. Nájemné 7.500,-Kč + zúčtovatelná záloha na spotřeby 1.500,-Kč za měsíc pro jednu osobu + elektřina a plyn + jednorázově kauce 10.000,- Kč a 7.500,- Kč provize pro RK. PENb je ve třidě C/D.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF