Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem pěkného bytu 1+kk, ca 38 m2, v centru Liberce.

Popis nemovitosti

Pronájem pěkného bytu 1+kk, ca 38 m2, v centru Liberce. Jedná se o dlouhodobý pronájem velice pěkného a nezařízeného (kromě stávající kuchyňské linky včetně spotřebičů) bytu v Pražské ulici. Byt je situován ve 4. (posledním) patře pečlivě udržované budovy bez výtahu a má úsporné vytápění a ohřev vody plynovým kotlem pro 4 byty na podlaží. Byt má samostatné měření odebraného tepla, vody a elektřiny, jsou v něm nové plovoucí podlahy a je vyštukován. K nastěhování dohodou, nejpozději od 1.11. 2021. Společné prostory jsou ve výborném stavu. Výhodné bydlení ve středu města. Prohlídky jsou možné ihned. Nájemné 7.000,- Kč + 1.500,- Kč záloha na služby pro nájemce (záloha na vodné, stočné, elektřinu společných prostor, úklid společných prostor, vytápění a ohřev vody) + 500,- Kč záloha na služby pro každou další osobu + elektřina v bytě bude převedena na uživatele + jednorázově jednoměsíční platba jako kauce + 8.000,- Kč provize pro RK. PENb je "E".

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF