Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem pěkného bytu 1+kk, v Liberci s vlastním vytápěním, za 8.100,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

```html

Pronájem pěkného bytu 1+kk, ca 38 m2, s komorou a sdílenou zahradou v Liberci, Ještědská ul.

Jedná se o dlouhodobý pronájem bytu s vlastním vytápěním a ohřevem vody kombinovaným kotlem na plyn, který je umístěn v přízemí bytového domu. Byt má výhled do zahrady, je nezařízený a splňuje vyšší nároky na bydlení.

Dům i společné prostory jsou po kompletní rekonstrukci z r. 2012, včetně nové zateplené fasády o tl. 14 cm. Volný od 1.7. 2024.

Výhodná poloha – před domem je zastávka tramvaje MHD, zrekonstruované koupaliště Vápenka, v dosahu HOME CREDIT aréna, sportovní areál Ještěd, atd.

Pronajímatel požaduje nájemce max. 2 osoby, které jsou schopny doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního i dlužního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat, nekuřáky a bez bydliště na magistrátu. Možnost využití společné zahrady za domem.

Nájemné 8.100,- Kč + 560,- Kč zúčtovatelné zálohy na spotřeby (na 1 osobu) + elektřina a plyn se převede na bydlícího + 15.000,- Kč jednorázově jistota + 8.500,- Kč provize pro RK.

```

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF