Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem pěkného bytu 2+1, ca 52 m2, s parkováním, v Liberci, Vesec, za 9.000,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 2+1, ca 52 m2, s bezplatným parkováním ve dvoře, v Liberci, Vesec. Jedná se o velice pěkný byt po kompletní rekonstrukci – nová kuchyňská linka včetně sporáku a digestoře, nová krbová kamna, luxusní masážní sprchový box s rádiem, plovoucí podlahy a všude jsou plastová okna. Byt se nachází ve zvýšeném a podsklepeném přízemí právě rekonstruovaného bytového domu v optimálním místě. Příjemný i slunný byt je zevnitř i zvenčí zateplen polystyrénem tl. 10 cm, a náleží k němu jedno parkovací místo pro auto na oploceném pozemku u domu. Vytápění zajišťují krbová kamna v kombinaci s přímotopy (uskladnění dřeva nebo briket je možné ve dřevníku u domu), voda je ohřívána boilerem na elektřinu. Byt je připraven k okamžitému nastěhování.

Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu nebo OSVČ, bez exekucí, zvířat, bydliště na magistrátu a v bytě nekouřící.

Poloha je vynikající – je to klidné slunné místo, ca 300 m od zastávek autobusu MHD, nedaleko je rekreační zóna i koupaliště Mlýnský rybník, Sportovní areál Vesec a veškerá občanská vybavenost je v blízkém dosahu.

Nájemné 9.000,- Kč + 250,- Kč na osobu zúčtovatelná záloha na spotřebu vody, + 50,- Kč na společnou elektřinu na chodbě, + odběr elektřiny v bytě bude převeden na uživatele + 1x 10.000 Kč jistina + 1 x 9.000,- Kč provize pro RK.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF