Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem pěkného bytu 2+1, ca 55 m2, s vlast. kotelnou, v Liberci, Františkov.

Popis nemovitosti

Pronájem pěkného bytu 2+1, ca 55 m2, s vlast. kotelnou, v Liberci, Františkov, Jáchymovská ul. Jedná se o dlouhodobý pronájem příjemného slunného a velice prakticky řešeného bytu s nízkými měsíčními náklady, protože tam vytápění i ohřev vody zajišťuje vlastní kotelna na plyn v domě. Byt má dva neprůchozí pokoje, které jsou oddělené koupelnou a kuchyní a jsou přístupné ze společné chodby. V bytě je od r. 2015 nová kuchyňská linka včetně spotřebičů, zděná koupelna, samostatné WC, šatní skříň v předsíni i stropní svítidla, jiné vybavení bytu k dispozici nebude. K nastěhování ihned. K bytu patří sklepní kóje a společná kočárkárna v přízemí budovy. Před domem je prostorné parkoviště. Optimální prostředí – klidné slunné místo, základní i mateřská škola je „přes ulici“, dětské hřiště a zastávka MHD vzdálené ca 200 m od domu, supermarket Billa, pošta, restaurace i vjezd na dálnici se nacházejí v blízkém dosahu. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat a nekuřáky. Nájemné 10.800,- Kč + zúčtovatelná záloha na služby 3.500,- Kč + spotřebu elektřiny v bytě si hradí sám uživatel bytu + jednorázově kauce 15.000,- Kč + 10.800,- Kč provize pro RK.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF