Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem pěkného bytu 2+1, ca 55m2, vl. kotelna na plyn, v Liberci, Jáchymovská ul., za 11.900,- Kč + spotřeby.

 

 

 

Popis nemovitosti

Pronájem pěkného bytu 2+1, ca 55 m2, s vlastní kotelnou na plyn v domě, v Liberci, Františkov, Jáchymovská ul.

Jedná se o dlouhodobý pronájem příjemného slunného a velice prakticky řešeného bytu s nízkými měsíčními náklady, protože tam vytápění i ohřev vody zajišťuje vlastní kotelna na plyn v domě. Byt má dva neprůchozí pokoje, které jsou oddělené koupelnou a kuchyní a jsou přístupné ze společné chodby.

V bytě je od r. 2015 nová kuchyňská linka včetně spotřebičů, zděná koupelna, samostatné WC, šatní skříň v předsíni i stropní svítidla, jiné vybavení bytu k dispozici nebude. K nastěhování ihned. K bytu patří sklepní kóje, společná kočárkárna i sušárna v přízemí budovy. Před domem je prostorné a bezplatné parkoviště.

Optimální prostředí – klidné slunné místo, základní i mateřská škola je „přes ulici“, dětské hřiště a zastávka MHD vzdálené ca 200 m od domu, supermarket Billa, restaurace i vjezd na dálnici se nacházejí v blízkém dosahu. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat a nekuřáky.

Nájemné 11.900,- Kč + zúčtovatelná záloha na služby 3.500,- Kč pro dvě osoby+ spotřebu elektřiny v bytě si hradí sám uživatel bytu + jednorázově kauce, (jistina) 18.000,- Kč + 11.900,- Kč provize pro RK.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF