Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem pěkného bytu 2+1, cca 75m2, s vl. vytápěním v Liberci, za 12.300,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem pěkného bytu 2+1, ca 75m2 s vlastním vytápěním a šatnou v Liberci, Ještědská ul. naproti koupališti Vápenka, 2.NP. bez výtahu. Jedná se o slunný prostorný byt s neprůchozími místnostmi. Byt splňuje vyšší nároky na bydlení, jsou v něm použity nadstandardní materiály, má vlastní plynové vytápění kombinovaným kotlem na plyn, plastová okna s dekorem dřeva, bezpečnostní vchodové dveře, plovoucí podlahy, kuchyňská linka od firmy Egger- obsahuje digestoř, vestavěnou myčku zn. Bosch, varnou desku a troubu, prostorná koupelna je složená z sprchového koutu, vany, 2 x umyvadla, WC a bidet, dlažba a obklady v celém bytě jsou od značky Rako. V bytě je připravena přípojka na internet, digitální anténu a satelit, komora je na chodbě. Dům i společné prostory jsou po kompletní rekonstrukci z r. 2012 a to včetně nové zateplené fasády o tl. 14 cm. Volný od 1.6.2023. Perspektivní poloha – před domem zast. MHD, zrekonstruované koupaliště Vápenka, v dosahu Tipsport aréna, sportovní areál Ještěd, atd. Pronajímatel požaduje nájemce max. 2 osoby bez dětí, které jsou schopny doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat a nekuřáky. Možnost odkoupení stávajícího nábytku i využití společné zahrady za domem. Nájemné 12.300,- Kč + 560,- Kč na spotřeby (na 1 osobu) + elektřina a plyn se převede na bydlícího + 20.000,- Kč jednorázově jistota + 12.300,- Kč provize pro RK. 

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF