Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem pěkného bytu 2+1 s lodžíí, ca 65 m2, v centru Liberce a s možností garáže.

 
 

Popis nemovitosti

Pronájem pěkného bytu 2+1 s lodžií, ca 65 m2, v centru Liberce, Mlýnská ul. Byt je po celkové rekonstrukci v hodnotě za ca 350.000,- Kč a je v něm nová kuchyňská linka se spotřebiči, indukční deska, trouba, st. mikrovlnná trouba, chladnička, nová koupelna s vanou, nové podlahy, dveře s obložkami, rozvody elektřiny aj. Jedná se o dlouhodobý pronájem nezařízeného bytu ve 2. patře s výtahem. Dům má vlastní úsporné vytápění a ohřev vody tepelným čerpadlem. Výborné místo, zastávka tramvaje je před domem a vše potřebné je v místě. Volný od 1.6.2021. Možnost pronájmu garáže u domu včetně krytého parkovacího stání před ní za celkem 1.800,- Kč. Nájem (bez garáže) 12.000,- Kč + 3.000,- Kč zúčtovatelné zálohy na služby + elektřina se přepíše na bydlícího, jednorázově kauce 24.000,- Kč a provize pro RK 12.000. PENb je „D“.

 

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF