Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem pěkného bytu 2+1 s lodžií, ca 70 m2, v Liberci, Františkov, Jáchymovská ul., za 11.900,- Kč.

Popis nemovitosti

Pronájem pěkného bytu 2+1 s lodžií, ca 70 m2, v Liberci, Františkov, Jáchymovská ul. Jedná se o dlouhodobý pronájem příjemného nezařízeného bytu (kromě kuchyňské linky včetně spotřebičů) s možností přepažení (bez stavebních úprav) jednoho pokoje (ca 20 m2) na dvě místnosti, druhý pokoj má plochu ca 18 m2 +3 m2 lodžie. Byt je průběžně modernizován – je v něm nová kuchyňská linka včetně sporáku a myčky, zděná koupelna, samostatné WC, šatna i zděná komůrka na potraviny. Možnost odkoupení stávajícího zařízení od nájemníka. K bytu patří zděný sklep ca 3 m2 a společná sušárna i místnost na kočárky a kola. K nastěhování od 1.10. 2023, po dohodě možno i dříve. Před domem je parkoviště. Optimální prostředí – klidné místo s dostatkem zeleně, základní i mateřská škola je „přes ulici“, dětské hřiště a zastávka MHD vzdálené ca 300 m od domu, supermarket Billa, restaurace i vjezd na dálnici se nacházejí v blízkém dosahu. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu nebo OSVČ, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí i bydliště na magistrátu, domácích zvířat a osoby v bytě nekouřící. Nájemné 11.900,- Kč + zúčtovatelná záloha na služby 5.500,- Kč + spotřebu elektřiny v bytě si hradí sám uživatel bytu + jednorázově jistina 16.400,- Kč + 11.900,- Kč provize pro RK. Penb je „D“ – méně úsporná.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF