Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem pěkného bytu 2+1 v Liberci, Králův Háj, za 10.900,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem příjemného bytu 2+1, ca 50 m2, v Liberci na Králově Háji. Jedná se o dlouhodobý pronájem slunného bytu po rekonstrukci, který je umístěn ve 2.NP. cihlového zatepleného domu s vlastním vytápěním i ohřevem vody, který zajišťuje kotelna na plyn v domě.

Byt je pronajímán nezařízený, jsou v něm nové vchodové i interiérové dveře, zbroušené a nalakované parkety a nový kombinovaný sporák s digitálním displejem. Byt je po praktické stránce velice dobře řešen, protože do obou pokojů je samostatný vchod a jsou od sebe odděleny předsíní, koupelnou a kuchyní s jídelnou. V bytě je komora vytvořená z nadbytečného průchodu do kuchyně a k bytu patří zděný sklep o výměře 2,6 m2. K nastěhování od 2.4. 2024.

Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu nebo OSVČ, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, jakýchkoliv domácích zvířat, bez bydliště na magistrátu a v bytě nekouřící.

Prostředí je optimální – je to klidné místo uprostřed vzrostlých stromů, před domem je udržovaná zahrádka a dostatek parkovacích míst. Ve vzdálenosti ca 200 m jsou zastávky MHD, do středu města je to 5 minut autem a k rekreační zóně přehrady v Liberci 10 minut pěšky.

Nájemné 10.900,- Kč + zúčtovatelná záloha na služby 3.913,- Kč na 2 osoby + spotřeba elektřiny a plynu se převede na uživatele + jednorázově 14.900,- Kč jistina (kauce) + 10.900,- Kč provize pro RK.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF