Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem pěkného bytu 2+kk, ca 30 m2, včetně parkování, v centru Liberce, za 8.500,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem pěkného bytu 2+kk, ca 30 m2, včetně parkování, v centru Liberce, Františkovská ul. 132/14. Jedná se o dlouhodobý pronájem nezařízeného slunného středového bytu s novou kuchyňskou linkou, novým vybavením koupelny, novými podlahami i výmalbou a plastovými okny. Byt je umístěn ve 2. patře bytového domu s výtahem, kde vytápění i ohřev vody zajišťuje vlastní kotelna na plyn v domě a náleží k němu sklep o výměře 2,5 m2 a nevyčleněný prostor na půdě velikosti. V ceně nájmu je zahrnuto parkování pro jedno auto ve vnitrobloku domu, kam je vjezd podmíněn bydlením v domě a je zajištěno závorou. Byt je ihned k nastěhování. Místo je optimální – klidnější střed města u velkého parku, v blízkosti několika, supermarketů, autobusového i vlakového nádraží a se snadnou dostupností k dálnici Liberec – Praha. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat a bez bydliště v magistrátu. Nájemné 8.500,- Kč + zúčtovatelná záloha na služby 4.000,- Kč, + uživatel bytu si bude hradit sám: odběr elektřiny v bytě, poplatky za odpad, televizi, internet, pojištění bytu + jednorázově kauce 12.500,- Kč + provize pro RK 8.500,- Kč.

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF