Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem pěkného bytu 2+kk, ca 42m2, v Liberci, Pavlovicích za 9.900,- Kč + spotřeby.

Popis nemovitosti

Pronájem příjemného bytu 2+kk, ca 42 m2, v Liberci, Pavlovice, Bezová ul. Jedná se o dlouhodobý pronájem krásného slunného středového bytu po kompletní rekonstrukci, který je umístěn ve 4. patře zatepleného domu s nádherným výhledem na Ještěd a v optimálním prostředí.

V bytě je nová kuchyňská linka včetně elektrické trouby i indukčního vařiče, nové štuky, podlahy a dveře. Byt je pronajímán bez nábytku a po praktické stránce je velice dobře řešen, protože do obou pokojů je samostatný vchod a jsou od sebe odděleny předsíní, koupelnou a samostatným WC. Byt je ihned k nastěhování, nachází se v 4. patře domu po kompletní revitalizaci a patří k němu sklepní kóje.

Prostředí je optimální – je to klidné místo na okraji sídliště, přes ulici je Mateřská školka Sluníčko, ve vzdálenosti ca 300 m se nachází Podještědské gymnázium, základní školy, SM Tesco, lékař, restaurace, zastávky MHD, tenisové kury i veškerá občanská vybavenost.

Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvu nebo OSVČ, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, bez psů a koček, bez bydliště na magistrátu a nekuřáka.

Nájemné 9.900,- Kč + zúčtovatelná záloha na služby 4.684,- Kč na 1 osobu + spotřeba elektřiny se převede na uživatele + jednorázově 14.500,- Kč jistina (kauce) + 9.900,- Kč provize pro RK.

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF