Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem pěkného bytu 2+kk, ca 55 m2, v centru Liberce.

 

 

Pěkný tichý byt s vlastním vytápěním a ohřevem vody na plyn.

 

Popis nemovitosti

Jedná se o dlouhodobý pronájem velice pěkného tichého a nezařízeného (kromě stávající kuchyňské linky včetně spotřebičů) bytu v Pražské ulici. Byt je situován ve 3. (předposledním) patře pečlivě udržované budovy bez výtahu a má úsporné vytápění a ohřev vody plynovým kotlem pro 4 byty na podlaží. K nastěhování od 2.10. 2021. Nájemné 8.900,- Kč + 1.500,- Kč záloha na služby pro nájemce (záloha na vodné, stočné, elektřinu společných prostor, úklid společných prostor, vytápění a ohřev vody) + 500,- Kč záloha na služby pro každou další osobu + elektřina v bytě na uživatele + 1x 10.000,- Kč kauce + 1x 9.000,- Kč provize pro RK. PENb je "E".

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF