Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem pěkného bytu 2+kk, ca 55m2, s vlastním vytápěním, v Liberci, Šlikova ul.

Popis nemovitosti

Pronájem pěkného bytu 2+kk, ca 55m2, v Liberci, Šlikova ul. Jedná se o příjemné bydlení v zrekonstruovaném bytě, kde je zděná koupelna s novým sprchovým koutem a pračkou, nový plynový kotel se zásobníkem na vodu, nová kuchyňská linka sporák a digestoř, všude jsou plastová okna, zánovní dveře, nové podlahy, nové rozvody elektřiny vody i odpady. Byt je situován ve 3.p. (poslední bez výtahu), je ihned k nastěhování. V bytě je k dispozici nová kuchyňská linka, sporák, digestoř, chladnička s mrazničkou a pračka. K bytu patří sklep v suterénu. Nájemné obsahuje i rozumné využití pozemku za domem k rekreaci, grilování i parkování. Dům je po kompletní rekonstrukci - zateplená fasáda, plastová okna i dveře, střecha aj. a nachází se v klidnějším centru Liberce s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu. Pronajímatel požaduje nájemce, kteří jsou schopni doložit pracovní smlouvy, čistý výpis z trestního rejstříku, bez exekucí, domácích zvířat a nekuřáky. Nájemné 10.950,- Kč + zúčtovatelná záloha na služby 2.200,- Kč ( složeno z: 1.230,- Kč na plyn, ohřev vody a vytápění bytu, 600,- Kč na osobu na vodu, 150,- Kč za úklid domu a ostatní 220,- Kč za septik, úklid před domem, elektřina společných prostor, revize komínu aj.) + elektřina se převede na bydlícího, + jednorázově kauce 20.000,- Kč + provize pro RK 10.950,- Kč. PENb zatím neurčen a proto ho definuji ve třídě "G".

Videoprohlídka

Roman Jomrich

Jsem realitní makléř a již od roku 1997 let pomáhám lidem v Liberci i jiných městech, co nejlépe prodat nebo pronajmout jejich nemovitosti – byty, domy, pozemky aj. Poskytuji kompletní realitní servis a výši své provize jsem ochoten přizbůsobit představě prodávajícího.

K inzerci používám profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu i 3D scan. Nabídky prezentuji na nejpoužívanějších portálech.

Jsem oprávněn a připraven profesionálně realizovat aukce při prodeji bytů, domů a pozemků.

Společně prodáme za nejvyšší cenu, bezpečně a k vaší spokojenosti.

Neváhejte, volejte 777 744 241. Děkuji.

 Roman Jomrich - Váš makléř.


Roman Jomrich

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF